Pogoda - Weather

Pogoda - Weather na Android 2.2.5

Sprawdź jaka jest pogoda na swoim telefonie z Android

Nie wiesz, w co się dzisiaj ubrać, albo czy zabrać ze sobą parasol? Potrzebujesz sprawdzić prognozę pogody? Jeżeli masz przy sobie telefon lub tablet z Android, to nic prostszego! Wystarczy, że uruchomisz aplikację Pogoda – Weather i zobaczysz najnowszą prognozę pogody. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwa nawigacja
  • Szybko działa
  • Prognoza na konkretną godzinę

Wady

  • Tylko podstawowe informacje o pogodzie

Bardzo dobry
8

Nie wiesz, w co się dzisiaj ubrać, albo czy zabrać ze sobą parasol? Potrzebujesz sprawdzić prognozę pogody? Jeżeli masz przy sobie telefon lub tablet z Android, to nic prostszego! Wystarczy, że uruchomisz aplikację Pogoda – Weather i zobaczysz najnowszą prognozę pogody.

Najważniejsze funkcje

Pogoda – Weather to darmowa aplikacja na Android, dzięki której szybko i łatwo sprawdzisz, jaka jest pogoda. Aplikacja wyświetla pogodę na dany dzień w postaci grafiki oraz wartości temperatury, jak również prognozę na następne 5 dni. Dodatkowo, za pomocą Pogoda – Weather możesz sprawdzić, jak będzie wyglądał rozkład temperatur i zachmurzenia w danym dniu – godzina po godzinie. Aplikacja określa prognozę na podstawie naszej geolokalizacji, ale można również ręcznie wprowadzić miasto, dla którego pogodę chcemy poznać.

Nawigacja

Pogoda – Weather ma niezwykle prostą nawigację, która ogranicza się do przesuwania za pomocą palca kolejnych kart z danymi. Dzięki temu szybko i łatwo można nawigować po aplikacji.

Wygląd

Grafika w Pogoda – Weather jest bardzo przyjemna dla oka. Twórcy aplikacji postawili na minimalizm i nie bombardują użytkowników wymyślnymi graficznie dodatkami oraz opcjami. Dzięki temu aplikacja uruchamia się szybko, co również ma znaczenie.

Opinia

Jeżeli szukasz prostej, schludnej i dokładnej aplikacji do prognozy pogody, to Pogoda – Weather jest bez wątpienia warta wypróbowania. Szybka w działaniu i łatwa w obsłudze – to największe zalety tej aplikacji.

Pogoda - Weather

Download

Pogoda - Weather na Android 2.2.5